Greitas gyvenimo tempas, nesibaigiantys rūpesčiai ir problemos įsuka mus į nesibaigiantį skubos ratą. Stabtelėkite! Jums reikalinga atokvėpio minutė. Patikėkite ją masažuotojo rankoms. Šiltas ir profesionalus prisilietimas pašalins nuovargį, patobulins kūno formas, nuramins skausmus, gydys susirgimus.

Bet kuris fizinės medicinos ir reabilitacijos „Gelmės“ masažas padės išsaugoti sveikatą, grąžins jėgas, suteiks žvalumo ir įkvėps Jus rytdienai.

Klasikinis masažas

Klasikinis masažas – viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Šis masažas ypatingai teigiamai veikia mūsų organizmą, pašalina įtampą ir stresą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas.

Reguliarus masažas stiprina imunitetą, gerina miegą, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Masažo metu gerėja viso organizmo kraujotaka ir limfos tekėjimas, pagreitėja medžiagų apykaita, padidėja raumenų darbingumas, gerėja odos funkcijos, nuo jos paviršiaus greičiau pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, skatinama ląstelių regeneracija, ,, pagyvėja“ prakaito ir riebalinių liaukų veikla. Oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams.

Atpalaiduojantis masažas

Atpalaiduojantis masažas – tai atgaiva kūnui ir sielai. Šis masažas tinka esant raumenų įtampai, psichologiniam nuovargiui. Masažas atpalaiduoja, palengvina arba visai pašalina kasdienio gyvenimo sukeltą nuovargį ar įtampą.

Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį.

Teigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, vyksta viso organizmo sveikimas ir jaunėjimas.

Nugaros masažas medumi

Nugaros masažo medumi metu medus išvalo ir atveria odos poras, ją regeneruoja, šalina visą suragėjusį sluoksnį, maitina bei valo šlakus. Oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Medus, išskirdamas biologiškai aktyvias medžiagas, absorbuoja toksinus ir padeda jų greitam pašalinimui iš organizmo. Masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas aktyvina kraujotaką. Šio masažo metu skatinama audinių regeneracija ir stimuliuojama imuninė sistema. Masažas puikiai šalina nuovargį, teikia lengvumo ir gaivumo pojūtį. Po šio masažo kurį laiką jaučiama maloni šiluma. Medaus masažas ypač tinka šaltuoju metų laiku kaip profilaktinė priemonė prieš plaučių ligas, bronchitą.

Fizinė medicina ir reabilitacija „Gelmės“ siūlo pasirinkti vieną ar kelis iš šių gydomųjų, klasikinių, atpalaiduojančių masažų:

  • Klasikinis pečių juostos ir kaklo masažas;
  • Atpalaiduojantis galvos, kaklo ir pečių juostos masažas;
  • Klasikinis nugaros/juosmens  masažas;
  • Atpalaiduojantis nugaros  masažas;
  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas;
  • Klasikinis apatinių galūnių masažas;
  • Atpalaiduojantis kojų ir pėdų masažas;
  • Klasikinis viršutinių galūnių masažas;
  • Nugaros masažas medumi;

 Rekomenduojama atlikti 5-10 masažų kursą.

NEĮGALIESIEMS